Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz oriic #39234 üzenetére

    Coulson-nak csukló fölött kb. 10-15 cm-el van amputálva, így majdnem egy teljes alkar robotkar neki.

    Más:

    LoT S03

    Félévad zárás után vártam már újra a legendákat, de ez a legutóbbi 3 rész....hát nem győzőt meg. A legutolsó után elgondolkoztam, hogy ezt minek is nézem egyáltalán. Nem tetszik ez a misztikus vonal, meg valahogy a csapat sem működik, mióta az öreg meghalt és Jefferson sincs már ott. Alter-Snart-ot jó volt újra látni, de ez a Constantine is....nem tudom. Nekem nem működött. S03E12 végén meg fogtam a fejem, hogy a bánatban lehet valaki ennyire hülye, mint Ray.

    Eddig az évad legjobb rész a cross-over volt a többi az olyan "oké jó volt", de ez a legutóbbi 3... :U .

    The Flash S04E14: Na, ez rész kifejezetten tetszett. Örültem, hogy Barry kicsit keményebb oldalát is megmutatta, bár azért a végére visszatért az érzelgős Barry :D . De sebaj, mert jó rész volt....végre. Viszont Cecile-nek honnan van a gondolatolvasó képessége? Azt tudom, hogy a gyerekvárás alatt jelent meg, de mitől? A buszon nem volt, mert az már akkor kiderült volna. Ő is a fekete-anyagtól kapta, mint ahogy Barry, Cisco és Caitlin is?

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák