Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b3Ro

    senior tag

    válasz #48613632 #38746 üzenetére

    Legyen toretenet vezetés, rosszul fogalmaztam. Ki is fejtenem

    Például epizód 4. Corvan-t támadjak, nagyon fontos az emberiségnek. Ha elvesztik, akkor szinte elvesztettek a háborút. A Discovery a végen természetesen odamegy, es győzedelmeskedik. De ha megnézzük kozelebrol, akkor a Klingon "flotta" az 3 szúnyog méretű hajó. Discovery berepül lo harmat, es kész. Na mármost, ha ez a bolygó annyira nagyon fontos a háború szempontjából, akkor a Klingon bagázs miért nem ostromolja teljes gőzzel ? Oke több frontos a háború, de hagyjuk mar.... Itt mar erezhető, h mire is értem a történet vezetés hiányosságait. Nem tudtam izgulni. Nyilván való volt, h az ott maradt nép meg lesz mentve az utolsó pillanatban. Nem volt semmifele feszültség felépítve a nézőben.
    Következő példa a következő rész. 5. Lorcat elraboljak. Bezárjak egy kínvallató hajó börtönébe. Ugyan az a szitu... Jelentkezzen kérem aki izgult, h kezdő sípszó után 44 percel később, Lorca megmenekül e vagy sem..!? Az a hajó amúgy is mi volt. volt rajta max 20 klingon, es természetesen 1.5 ember megszokik simán,
    kinyírva a fel hajót.

    Ez csak 2 példa volt, de hasonló az egész általam megnézett első felvonass a szünetig. Semmi feszültség szinte, ami manapság mikor a Netflix fossa kifele a sorozatokat, egy nagy kapufa. Lassabb tempóban, jobban kidolgozva biztos vagyok benne, h az a IMDB pontszám is magasabban állna, merthogy a látvány megvan...

Új hozzászólás Aktív témák