Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz FoxiestFox #28256 üzenetére

    Aktualitását tekintve helytálló persze, de ennyi erővel a Homelandet is meg lehetne említeni, mert az már-már jövőbelátónak mondható, legalábbis ami a legutolsó évadot illeti.
    Ami engem zavar az inkább az, hogy ezt azért cisnálták, hogy nyújthassák a dolgot, hogy tereljék a szót a lényegről, egy kerülő út az autópálya mellett. Azért is írtam, hogy nincs bajom ezzel a vonallal, de jobban örültem volna annak, ha a tárgy tudnak térni még ebben az évadban, és nem húzzák. Ugyanakkor szinte azt is biztosra veszem, hogy a következő évadban az első pár részben vége lesz ennek a szálnak, és vissza a lényeghez.
    Persze mivel ez egy politikai sorozat rendes tőlük, hogy olyan dolgokat raknak bele, ami aktuálpolitikailag is jelen van, de éppen az tetszett eddig az egészben, hogy a viszálykodás pártokon és a fehér házon belül ment, nem a taktikai szobában megy a szájkarate, hogy kit bombázzanak majd le.

    Btw a netes vonal nekem is tetszett, bár tényleg kevés infót mondtak róla, lehet még ők sem értik.

Új hozzászólás Aktív témák