Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz tonyrulez #12584 üzenetére

    Lehetséges magyarázatom következik.

    ----***Hannibal GIGASPOILER***----
    Csak akkor olvasd, ha láttad a 10. részt!

    A részben, amit Freddy Lounds mondott, az nagyon igaz: " If you cant beat Hannibal Lecter, join him" és ide hiányzott nekem a következő mondatrész, amit már csak én "költöttem"
    " and destroy him from the inside".

    btw. én ezt vallom az évad eleje óta, és mivel semmi bizonyíték nincs rá, hogy Will kinyírta Freddyt. .... az lehet, hogy elmesélte neki a tervét ( ugye kérlelte is, hogy tegye le a fegyvert, hogy megmagyarázhassa ) és addig lehet el kellett tűnnie/felszívódnia stb., cserébe megírhatja a Hannibal lebuktatásának storyját.
    Szerintem ez az egyetlen magyarázat.
    Biztos nem lesz kannibál belőle is, nem válthat azzá. Az elméje a pszichiátria óta megtisztult.
    A következő filmek logikájából egyenesen ez következik véleményem szerint.

    Ugye egyetlen ellenpélda lehet, hogy megölte a szörnyet és "feltálalta" az asztalon.
    Alapból az életére tört. Jogos önvédelem volt, és az, hogy a hullával mit csinál, az nem törvénybe ütköző
    ( azt hiszem pl. még a magyar büntetőjog se tud azzal mit kezdeni, hogy ha találsz egy hullát és feldarabolod, pár éve volt is erre egy precedens, de ez már nagyon eltér a a témától :DDD )

    ----***Hannibal GIGASPOILER***----

    Szóóóóval.

    Várom az ellenvéleményeket!!!

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák