Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz #51177472 #7676 üzenetére

    akkor kissé kevésbé virágnyelven...ha túl sok infó, kérem a moderátorokat, töröljék a hozzászólásomat!

    Dexter SPOILER! SPOILER! SPOILER!

    tehát én őszintén szólva másra számítottam a Hannah vonalon, ugyanis egy végtelenségig megbízhatatlan embernek tartom azt a karaktert, tehát legbelül azt reméltem, hogy lebukik vagy kiderül valami hátsó szándék és Dex ezen kattan meg, gyilkol, majd ő is lebukik (talán én kombináltam túl)
    Debrát én már az évad második-harmadik részében temettem...(mellesleg Queen hatalmasat alakított a kórházas jelenetben!!) szóval ez számomra nem volt meglepő.
    mint már írtam, arra is számítottam, hogy Dexter bekattan a végére, de én is úgy éreztem volna kereknek, ha mindezt nyilvánosan teszi, és mindez következményekkel is jár majd. nem pedig úgy, hogy a haverok végig nézik a kirohanását, és minden eltusolnak neki...

    egyénként gondolj bele! mégis csak így a "fair", hogy életben maradt és vezekel a bűnökért. ráadásul Dexter karaktere nem az az öngyilkos fajta, pláne nem olyan, aki feladja...

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák