Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz #54715584 #28814 üzenetére

    Az utóbbi évek legtúlértékeltebb sorozata szerintem. Könyvet nem olvastam, de a forgatókönyvíró zacsiját meg kéne rángatni egy kicsit. 1 órás részek bakker, amiből a tényleges cselekmény elférne 1.5-2 percben max, az ilyet letöltendővel büntetném. Igaz nem néztem végig az évadot, 6. részig jutottam csak aztán úgy döntöttem, hogy inkább mással cseszem el az időmet.

    Sci-fi az a minimálisnál is minimálisabb benne, néha megvillantanak benne egy-egy szimbolikus jelentőségű helyszínt, hogy hadd csorogjon a nyála a fanbojoknak, de amúgy egy sima 1960-as években játszódó sorozat. Ráadásul nyomor is van, szóval készülj fel sok-sok lepusztultságra, olyan szürke az egész, hogy a vajszínű tapétám utána a színek csúcsának tűnt... Aztán ehhez hozzájön még az is, hogy a központi karakter Seagal-t megszégyenítő rutinnal tartózkodik az emberi arcot mozgató izmok által rendelkezésre álló mimikai tárház használatától (azaz gyenge mint a harmat, ha esetleg kávé előtt olvasnál ;] ).

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák