Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz k-adi #28189 üzenetére

    Én is pont ezt éreztem, hogy sok szálon futott a sztori, de egyiket sem magyarázták el rendesen és le sem zárták őket.
    A Blacksmith szál számomra is fájó pont volt, hogy ennyire elkapkodott lezárást kapott és én is hiányoltam valami magyarázatot.
    A Black Sky szál tényleg kicsit túl lett misztifikálva és emiatt nehéz komolyan venni, főleg hogy itt sem tudtunk meg semmit arról, hogy mégis hogyan lett Nobu halhatatlan és miben is rejlik Elektra valódi ereje...
    Fisk szerintem a következő évad zenéje lesz, engem nem zavart, hogy keveset szerepelt, a Punisher szerintem sokkal jobb nemezis volt. Viszont ennek ellenére miután Matt megtudta, hogy Fisk irányítja a börtönt én is azt vártam, hogy valamit lépni fog, de szépen elhanyagolták ezt a szálat is...
    Amikor Sticket kiszabadítja, megtanulja érzékelni a Ninjákat, de az egyértelmű hogy mint minden szuperhősös filmben - és kiváltképp azokban, ahol emberi szuperhősről van szó- nagyon túljátsszák a főhős erőfölényét mindenki mással szemben.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák