Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    Jó kis sorozatnak tűnik az első rész alapján a Beowulf:return to the shieldland.
    Nem pörög végig, de fenntartja az érdeklődést. Jók a szinészek, kidolgozott a háttér. Egész jó sorozat is kisülhet belőle fantasy akció vonalon.
    Egy promó videó, én még csak egy részt találtam azt is full angolul, de nem sokat beszélnek, alap angollal is nézhető:
    beowulf

    Gáz hogy holnap lesz 3000 napja hogy PH-s vagyok, és még csak most találtam ide, holott az elmúlt három évben 2000 felletti epizódszámnál tartok különböző sorozatokban..(elsősorban akció, fantasy, történelmi, néhány misztikus és krimi téma is érdekel ha jól van felvezetve).
    Kedvenceim: game of thrones, power, person of interest, walking dead, fear of walking dead, the 100, sherlock,
    spartacus, the last ship, vikings, originals, into the badlands biztos hagytam ki olyat ami éppen szünetel vagy régen volt belőle rész.
    Mindent angolul nézek, idegesít mostanában a magyar szinkron, nagyon gyengék lettünk ilyen téren.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák