Új hozzászólás Aktív témák

  • S0m30n3

    aktív tag

    Most fejeztem be a The Killing-et, nagyon jó volt, csak ajánlani tudom.

    Karakterfejlődés is megvan és ami nem tetszett az első évadban, azt kiszedték a másodikból. Az írók nagyon jól végezték a dolgukat (igaz nem tudom, hogy mennyit vettek át a dán eredetiből), biztos nem volt könnyű feladat úgy megcsinálni 26 részt, hogy minden rész legalább három különböző sztoriszálon megy és reklámokkor, meg részek végén is legyen kisebb-nagyobb cliffhanger, hogy a néző folytatni akarja a sorozatot.

    Az egész ügy jól ki volt találva, féltem, hogy az utolsó részben valami überbizonyíték előkerül, ami miatt kiderül, hogy valami tök random ember tette, de szerencsére nem ez történt, jól fel volt építve az egész, sőt, még olyanokat is kijátszottak, amire már jó sok résszel ezelőtt rá kellett volna kérdezni a nézőnek, elgondolkozni rajta, mert ott volt a szemünk előtt, de mégsem jutott eszünkbe. SPOILER: pl. hogy Gwen mit is csinált abban a kimaradt pár órában. SPOILER OFF

    Felirattal néztem, semmi egetrengető hibát nem találtam benne, kivéve az utolsó rész egyik jeleneténél a "We got the bad guy." fordítása az lett, hogy "A rossz embert kaptuk el." ami eléggé félrevezető lehet pár nézőnek... gondoltam szólok.

    (enyhe SPOILER még 1X02-ből): Azért a visszaemlékezés nagyon durva volt, amikor Rosie sikoltozik a kocsi csomagtartójában, miközben az süllyed. SPOILER OFF

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák