Új hozzászólás Aktív témák

  • k4rL^

    senior tag

    válasz #54715584 #22338 üzenetére

    Tegnap fejeztem be az utolsó 4 részt, megvártam a HD verziót. Egy trailer kivételével semmi mást nem néztem meg előtte, még korábban olvastam róla, hogy sokan várták. Nem egy igazi sci-fi, de remek dráma.

    Nem tudom mihez hasonlítani, de nagyon tetszett. Talán a Cloud Atlas, ami szintén Wachowski-ék műve.

    Csodálatos képi világ, sok helyszin, helyi szinészekkel, nagyon bele lehet élni magad a helyzetükbe. Az első részben még zavart, hogy angolul beszéltek mindenhol, de utána rájöttem, hogy mivel ilyen részletes karakter bemutatás meg fejlődést követhetünk, máshogy nem jött volna ki jól.
    Nagyon lassan indul be, ha nem egyben adták volna ki, pár rész után sokan dobták volna szerintem, ez inkább egy 12 órás film.
    Én 3 részletben néztem meg, az utolsó pár részben már a cselekmény is jobban beindul, de ez az évad inkább csak a karakterekről szólt, hogyan oldják meg a maguk bajait.

    Amikor szembesültem, hogy mennyire benne van ez a LGBT mozgalom, mondom mivan, aztán a végére Lito meg Nomi lett a kedvenc karakterem. :)

Új hozzászólás Aktív témák