Új hozzászólás Aktív témák

  • Kergeboci

    tag

    Tegnap, kollégával megelégelve a búza serek és IPA-k fölényeskedését felettünk, elhatároztuk hogy belga-holland édes napot fogunk tartani. Majdnem sikerült :)

    Szerencsére Csakajósörnél csapon pont a La Trappe bak söre pöffeszkedett, így nem kellett sokat gondolkodni, mivel kezdjünk. Folytatásnak a finoman fűszeres Chimay tripelje is tökéletes volt. Ez után vágott fejbe a még Westmalle Triple. Úristen, ez már nem is sör, hanem még forrásban lévő bor-must.

    Még kipróbáltunk párat (pl az eszement finom Kasteelt), mikor megláttam valamit: Houblon Chouffe. Belga IPA? Nosza ide vele. Mézes, korianderes gyönyör (amit valószínűleg kialakulóban lévő alkohol mérgezésem csak még finomabbnak éreztetett). Nem volt visszaút, keresnem kellett még egy IPA-t, amit még nem kóstoltam

    Anderson Valley Hop Ottin' IPA. Ilyen istentelenül jó keserű, már régen csúszott le a torkomon. El is felejtette velem, hogy elvileg belga napra jöttem. Visszatértem az IPA uralma alá :R

    Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Új hozzászólás Aktív témák