Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz looser #7021 üzenetére

    Loos : Akaraterőd az megvan ! Az a lényeg.....amúgy a cigiről is úgy lehet a legjobban leszokni ha az ember belenéz a tükörbe és megkérdezi magától KELL ez a SZAR nekem?
    Adster:
    Reflux egy ocsmány dolog ..mármint nem életveszélyes csak sunyi és komoly problémákat okoz + gége+ gyomorrák szerű fájdalom tüneteket tud prezentálni ...ebben a szar rohanó válágban minden 3dik embernek van lassan....a sok idegesség az állandósult stressz/hajtás ....mondjuk részben az a gyógymód ,hogy ne vegye az ember a dolgokat a szívére (részben azok mondják akiknek nem gond a megélhetés mint olyan ...úgy nyilván mi átlag emberek se vennénk ) ..részben ez a megoldás ,csak nem itt :-/ ..gondolom ezért is ment el más országba néhány fórumtársunk....nem kalandvágyból ? ..arra kell vigyáznod (jah ilyen szar már nekem is volt ) ,hogy amit tudsz kerülni az a méregerős/fűszeres/savas ételek / italok fogyasztása ..ez savkötőkkel már 2 hét alatt komoly javulást tud hozni !!! Az idegességet nem mondom mert gondolom civilben nem te vagy az új BKV vezér? szal a stressz-t mint olyat kerülni ? ...Ha van hozzá egy kis lelkierőd akkor ételekben a roston zöldfűszeres csirke / levegőn zsiradék mentesen készített köret +enyén lúgos ásványvíz + amit a doki bács felír ( HA felír) 2-3 hét alatt rendbehozhat ! Amúgy meg lehet szokni a nem fűszeres étkezést ( ha már úgy étkezel SRY csak próbáltam tippet adni ) kb 1 hónap után az ember nem nagyon tud ránézni az ecetes almapaprikára :) , jah a cigi az keményen árt....emeli a savat meg a sok kemikália vastagon irritálja a nyálkaH-t .
    Bocsi ha hosszú lett volna....
    Mi fórumosok ha tudunk segítünk egymásnak a lehetőségeink szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Új hozzászólás Aktív témák