Új hozzászólás Aktív témák

  • -zoole-

    csendes tag

    Sziasztok! Fw21z tulajoktol érdeklődnék, hogy ki mennyire használta a gépét plussz monitorral és kiterjesztett asztallal? Én eddig kétszer próbáltam, de eddig mind2szer fagyás lett belőle... Első alkalommal projektorra volt kötve, és így a kiterjesztett asztalon volt a film, de aztán amikor eljött a kijelző kikapcsolásának az ideje, akkor egy elegáns (megjelenítő eszközkezelő) hibával megállt a vetítés... No de ezután kis beavatkozást követően élvezhettük tovább a filmet újabb 15percig, amikor is fagyás helyett szépen elsötétítette a képet... Ekkor ideiglenesen kilőttem a kikapcsolási időt, és hurrá, gond letudva, moziztunk tovább. Na de most, második alkalommal épp mozgóképgyártás folyna a masinán, és a hatékonyság növelése céljából lett mellé applikálva egy plussz kijelző, amit a drága egy képvillogtatós, majd kék képernyős gépkikapcsolással honorált, de előtte még az arcunkba nyomta azt a hibaüzenetet is, amit anno a projektoros mókánál tett. Elég kellemetlen ez így munka közben... Most ráadásul nyomkodtuk is a gépet, tehát elvileg nem kellett volna kikapcsolnia a megjelenítőt... Driver hiba lenne, vagy a drága Vista bohóckodik velem? Esetleg mind2? Pár hét múlva vetítenem kéne róla hasonló módon, közönség előtt, de így nem igazán merek... Van valakinek erre valami ötlete?
    Z.

Új hozzászólás Aktív témák