Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz k. #1397 üzenetére

    Nálunk a telefonos szerelte be az ADSL-t. A Linksys routert ugyanarra a körre rakta, amin a telefonok is mennek és semmi gond nincs. T-Online... Talán azért, mert ugyanaz a cég. Ezt nem tudom...
    Nézesd meg egy telefonossal, az ADSL-re nem lehetne hatással az, hogy valaki telefonál, hacsak nem valami spéci helyen van... A digitális TV (T-Home) viszont annál inkább, mivel azt hiszem, max 8 Mbitet adnak a hálóra. Nekem spec 8 Mbites az előfizetésem és ha ráraknám a TV-t is, akkor biztosan csökkenne a NET. Kábeles digiTV-nk van (szintén T, de nem tudom, hogy melyik, mert tiszta káosz ez a cég...) Nálunk pl. akadozik néha a digiadás... Ritkán, de gáz, ha jó a film....

    A Sony belső wireless-e egyébként kb. 2x erősebb, mind a Linksys PCMCIA routerem. Régen nekem is azt írta, hogy a jelerősség alacsony, ezzel a notival azonban teljesen jó, gyorsabb is a netem a routeren keresztül. Dehát a kettő között van vagy 4 év fejlesztésnyi idő :)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák