Új hozzászólás Aktív témák

  • #71988992

    törölt tag

    válasz FazekasLaci #1289 üzenetére

    Visszarakni a VAIO Recovery Centeren keresztül tudod az unistallált progikat.Azon belül Reinstall program & drivers majd miután elindítod ki tudod választani melyik alkalmazás kell , melyik nem.
    Nekem speciel durván 3 hét alatt kb. 5 Gb adat került fel a winyóra (sorozatok).De napról napra fogyott a hely, volt hogy egy hétig nem is töltöttem, csak pl böngésztem.És állandóan kerregett a winyó, a system vulome information írt rá gőzerővel mindig. Azaz a végén már olyan 50 GB tűnt el, na akkor én fogtam ezt a Rendszervédelmet, és kikaptam a pipát a C meghajtó elől. Restart után visszanyertem az összes helyet, amit ez a rendszervisszaállítósdi mindig ellopott, illetve a winchester se kerreg már órákat, sőt szinte semmit se.Én speciel még sosem használtam ezt a rendszervisszaállítást, fontosabb személyes adatokat archiválom mindig, ha meg vmi baj lenne az oprendszerrel, akkor újrahuzom a recoveryvel, azt a pár alkalmazást meg visszateszem gyorsan amiket használok és kész is. De ez saját vélemény, meg én nem használok túl sok alkalmazást sem, illetve próbálom a Vistát tudatosan kímélni a sok hülyeségtől, amitől az összeomolhat.

    PEACE ! ;-)

Új hozzászólás Aktív témák