Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz csacsi77 #40632 üzenetére

    Szerintem ezt nem lehet eldönteni egyértelműen.

    Az is igaz, amit írtok, és az is, hogy azért csalódik benne, mert egy kitobinál 100x jobbat megkap egy random Android / iPhone-tól is, ha viszont lenne mellé valami "spéci", akkor talán ráérezne, hogy óóó van ebben játék. Ennek mentén agyalva lehetne visszatérni akkor oda, hogy tökolcsó kitobi és egy fényerős 35-ös/50-es fix.

    Egy jó használt üveget szinte ugyanannyiért el lehet adni, vagy nagyon minimális bukóval.

    Én ezt saját példámból kiindulva tudom mondani, mert anno nagyon régen, az EOS450D kitemmel elkezdtem fotózgatni, háááát annyira nem fogott meg, gondolkodtam, hogy hülyeség volt ez.. aztán jött a kolléga az 5D-vel és kölcsönadta a 24-105 L-t, hogy pattintsam fel, ez L-es üveg, próbáljam ki. Pfűűűűűhh basszki, sose felejtem el, ahogy a gép előtt utána anyáztam magamban, hogy "ezt a képet az ééééén gépem csinálta ??" :D Színek, kontraszt, élesség, minden toronymagasan a kitobi felett.

    Az a6000 szerintem a kora miatt nagyon jó árú, nem azért, nem nem tud.. nagyon-nagyon jó kis szenzor van benne, nem méltatlan hozzá, ha egy 2x annyiba kerülő üveget rácsavarunk, simán meghálálja.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák