Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy M4/3-ról feljebb lépek a FF irányába.
    Jelenleg viszont teljesen döntésképtelen vagyok.

    Három gépet néztem ki viszont ahogy a végére értem a "szummázásnak" az egyik ki is esett a képletből. Kibontanám a dolgokat és szeretnék segítséget kérni a döntésben.

    Szóval a három gép amit kinéztem az A7C, A7III és az A7R.
    Mivel relativ "jó" kedvezmény van most a Sonynál (pénzvisszafizetés) ezért újonnan tervezem venni a gépet. A három opció a következő:
    Az A7C jelenleg 820 ezer forint lenne egy Sony FE 28-60mm lencsével és az árból 80 ezer forint visszatérítés lenne.
    Az A7III 1.05M forint viszont egy jóval komolyabb FE 24-105mm F4 G OSS lencsével amiből 160 ezer forintot térítenek vissza.
    Utolsó versenyzőként pedig az A7R ami "pucéran" lenne 1.08M lencse és pénzvisszatérítés nélkül és mivel a kezdő fotósok közé tartozom ezt feleslegesnek érzem egyelőre.

    Hibrid kamerát szeretnék, mert mind videó és mind fotózás terén szeretném használni. A mostani kamerámban SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro SD kártya van, ami nem tudom jó lehet-e ezekbe vagy azt / azokat is cserélni kellene?

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák