Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz FEDman #3621 üzenetére

    Nyilván van olyan forma, amivel a nagy obik kezelhetőbbek, ezt nem vitatom. Az egy külön szegmens, amiben őszintén szólva nem tudom mikor lesz a funkción kívül árban is versenyképes a milc a dslr ellen.

    A slr formával való kísérletezésnek én viszont a funkción túl is jelentőségét vélem látni, ahogy írtam is. Elég erőteljesen próbálkoznak a milc-es srácok javítani a jelenlegi dslr - milc eladási arányokon. Ha forma, ha funkció oldalró nekik mindegy, de próbálkoznak a betámadással, aminek eredménye azért egyelőre nem annyira egyértelmű.
    Csak nem olyan balgák, hogy csak egymást akarják a pici milc piacon keresztbe hosszába szívatni, ahelyett, hogy a dslr tortából próbálnának egyre nagyobb szeletet vágni maguknak.

    A sony persze a furcsa mindenre lő módszerrel, hátha talál, a fuji az slr gyökerekhez nyúl vissza, a samura nem tudok ilyet, de a gépei fényképezőgépebb formájúnak akar tűnni az újítások helyett.
    Az biztos, hogy a mai fotózási innovációk a milc vonalon vannak és ezt épp mi korai elfogadók finanszírozzuk.

Új hozzászólás Aktív témák