Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz tchriss #21994 üzenetére

    Őszinte leszek, ha már a perjelek sem mondanak semmit, akkor szerintem tényleg nincs értelme, hogy te válasz objektívet. Tehát bízd a felhasználóra.
    Ha megkapja az a7ii vázat az Mc-11 adapterrel meg mellé a kitt lencsét, akkor kezdetnek jó. Esetleg még azt javaslom, hogy az MC-11 adapter se csak úgy heverjen, vegyél egy fényerősebb 50-es Canon lencsét. Vannak itt többen akik ilyet használnak. Szerintem ajánlanak is valamilyent. Igen ez valószínű 10-20e -vel túl nyúlik így a kereten, de szerintem sokat hozzá tesz az élményhez. Lehet lődözni gyakorolni élvezni a fotózást a kit lencsével, míg a Canon ötvenessel lehet művészkedni..... Ezt én nem tudok ajánlani....

    Önmagában egy 50-es fényerő is kijönne használtan a keretből. Ezt amolyan alap fix optikának nevezik, mert mindenre jó, de azért elégé bekorlátoz, ha csak ez van. Tájképhez nem lesz az igazi, de ha van a kitt lencse az kezdetnek jó tájképre.... Csak az ötvenes, mint egy szem lencse kezdésnek, az a mai világban kicsit mazochista választás, és amolyan művészkedős....

    Minden esetre, ha a Sony alap 50mm-es fenyérős fix-je érdekel akkor is figyelj oda mert a Sony-nak kettő van és neked csak az egyik jó:
    Tehát ami : Sony FE 50mm F1.8 SEL50F18F

    Ami NEM jó:
    Sony E 50 mm F1,8 OSS SEL50F18 ez is van feketében, tehát nem elég a színét nézni ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák