Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz m3ss #13015 üzenetére

    :DDD :C

    Canon 70-200 2.8 IS II :D, Batis 85, 24-70 2.8 GM, Samyang 14mm 2.8 (állítólag jött ki AF-es verzió is már, nem mintha a manuál gáz lenne 14 milin) :) és esetleg még egy 55-öst benéznék a végére. Makró és egyéb nem kell. Elé egy A7R II, de ha addig rámszakad Aladdin összes kincse, akkor még kivárás is lehet egy újabb R-re.

    Nézek még egy solar USB töltőt, ilyen hátizsákra hajtogatható verziót, csak agyalok, hogyan töltsek ezzel akksit úgy, hogy a gép a nyakamban. Nem akarok egy 2 méteres USB kábelt a nyakamba előre húzni :D pedig normálisabb ilyen hajtogatható napelemes vackok elvisznek egy kisebb laptopot is, annyi kakaó van bennük.

    Szeretnék utazgatni elkezdeni, készülök fejben. Aztán majd látjuk, mikor élesedik a szitu.

    Láttam a stareater petíciót, alá is írtam :B hogy jó legyen Nektek-nekem :) de Sony nem nagyon moccan a témára :( Mondjuk most nincs is nagy tejút fétisem, de azért gondolom, asztrofotósokat zavarhat. (Bár ők meg nem Sony-znak).

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák