Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #5557 üzenetére

    A kettőt együtt említettem és azért lovagolok rajta mert tapasztalatot meg lehet osztani talán. Sehol nem írtam hogy analógot használok filmezésre, azt egy fórumozó találta ki, azt írtam hogy ha hdmi nélkül megnézem már van egy szép nagy alapzaja a pc-nek. Vissza lehet olvasni. A pc-m hdmin van összekötve most is, ahogy írtam is fentebb, csak a tv-be közvetlenül és nem az erősítőbe lehet ez a gond. Ahogy írtam fentebb.

    Ha normális tapasztalatmegosztáson, egymás írásainak végigolvasásával történne az eszmecsere talán nem az jönne le a topik hozzászólásaiból ha az enyémet kivesszük, hogy a hdmi = tökéletes kép és hang. A jel meg csak úgy megteremtődik a kábelben magától mi? Nem értem ezt a fajta szakmaiatlanságot ami mostanában megy a ph!-n, hozzátettem az írásodhoz, nem elvettem vagy kötekedtem. És végig a 3d-t emeltem ki, szó nem volt róla hogy analógon én filmezek a pc-vel.

    gszenas: "Live Football mód mennyire hatásos" semennyire és vedd a nagyobbat. A tv adás minőségével sokat kell játszani hogy magadra alakítsd, az alapbeállítások nem az igaziak. .mkv filmeket lejátszik akadás nélkül a tv, gondolom az elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák