Új hozzászólás Aktív témák

  • Derron

    aktív tag

    Első vélemények a 65" X90J ről, 4-5 óra nézés után:
    Netflix 4K: Szinte lemásznak a képernyőről a tartalmak, megnéztünk 2 részt a Breaking Bad ből, OurPlanet is csodálatos, 6 underground tiszta gyönyörű kép. Blu-ray el még nem sikerült tesztelnem, de nem gondolnám, hogy ott is bármi probléma lenne.

    Netflix HD: Vikingek jól néz ki, látszik hogy nem 4K, de teljesen fogyasztható.
    A The Gentlemen nél kicsit csalódtam, a sötét jelenetek nem túl tiszták.

    HD Tévé adások: M1 híradó nem volt zavaró, ahhoz a tartalomhoz bőven elég, viszont este elcsíptem az M4 sport HD-n az F1 ismétlését, és valami gyalázat volt a minősége. Szinte nem lehetett felismerni a pilótákat a pódiumon, (Itt elég nagyot csalódtam).

    Blooming: Ha nem keresi az ember alig észrevehető, én letekertem a fényerőt 20 ra körülbelül, és vissza vettem a maximális csúcs fényt is.
    Ami itt egyedül zavar, hogy a bal felső sarokban a led túl agresszíven dolgozik, néha olyankor is világít mikor nem kéne megjeleníteni semmit, vagy sokkal kisebb hatásfokkal kéne.
    Ha azonos tartalom van a képernyő jobb és bal oldalán, mintha a bal oldalt jobban megvilágítaná a háttér világítás.

    2,7m ről nézve nem zavaró a méret, bár HD adásokra lehet elég lenne az 55" is.

    Egyenlőre vegyesek az érzések, lehet egy 55" OLED jobb választás lett volna.

Új hozzászólás Aktív témák