Új hozzászólás Aktív témák

  • picpoc

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrég kértem itt vásárlási tanácsot, majd Piftuka válasza nyomán eldöntöttem, hogy egy KD65XF9005 készüléket szeretnék. Mire azonban megrendeltem volna, megugrott az ára. Alternatívaként megtaláltam a KD65XG8505 modellt. Minden infót előástam róla, és arra jutottam, hogy hasonló tudást képvisel, mint az XF9005. Egy egynapos akció keretében sikerült is megcsípni 375 ezerért (az XF9005 modell 470 ezerre ment fel). Meg is rendeltem, és most már használatba is vettük. Piftuka akkor azt kérte osszam meg a tapasztalataimat, így most pár szóban meg is tenném.

    Először is az összeszerelés. Nagyon pozitív volt számomra, hogy a lábakat nem kellett csavarozni, egyszerűen egy sínbe csúsztatva már a helyén is volt. A mérete óriási, 2,5 méterről fantasztikus élményt nyújt mind játéknál, mind filmnézésnél. A képe nagyon tetszik, a régi Samsung tévénk elbújhat mellette (el is bújt). Csodásak a színei, öröm ránézni. God of Wart játszottam rajta 4K-ban, és úgy gondolom érdemes lesz újrakezdenem, mert ez így teljesen más élmény. Az Android rendszer miatt rengeteg alkalmazás van rá, a Samsung ebben is nagyon alulmarad. Végül feltűnt, hogy a mozgások sokkal folyamatosabbak, mint a régi tévénken, döbbenet így mozizni. Még egy apróság: végre 3 USB csatlakozóval gazdálkodhatom (eddig csak 2 volt, amiből egy fixen a DAC helye nálam)!

    Nos ennyit tudok mondani pár nap után. Remélem segítettem azoknak, akik ezzel a modellel szemeznek :)

Új hozzászólás Aktív témák