Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz #94529552 #19081 üzenetére

    Na mármost a helyzet a következő.

    Letöltöttem a Serviio-t elsőnek, de csak odáig jutottam vele, hogy a TV ugyan megjeleníti a gépemen található könyvtárakat, benne a videókkal, de lejátszani annál kevésbé képes. Elindítanám a videót (legyen az kicsi, vagy nagy fájl), percek múlva megjelenik az első képkocka, az is félig kicsúszva a képernyőből, szaggat kettőt, most jön valami hang is recsegve ropogva, lefagy, majd rá egy percre kiírja, hogy "A videó nem játszható le" vagy "nem megjeleníthető"... Nem is tudom már melyik, de lényeg, hogy halott ügy.

    Plex... Gépen be tudok lépni, de TV azt írja frissebb verzió kell (pedig a legfrissebb van), ezért be se lép. Halott.

    TV-re letöltöttem a VLC playert, ezzel a kisebb mkv fájlokat egész szépen le tudom játszani, de HD/fullHD tartalomnál teljesen elvérzik a dolog, szaggat, csúszik a hang, a felirat is elmászik, lefagy. Képtelen lejátszani. De ugyanez a jelenség bármilyen médialejátszóval, MX playerrel IS.

    Plusz azt hozzátenném, hogy a TV maga se egy bikaerős dolog ahogy nézem. 400ezres létére szanaszéjjel fagy, mint egy agyonnyűtt androidos olcsó butatelefon. Egy egyszerű jobbra lépésnél képes befagyni. Ez normális? Aligha. De ha igen, köszönöm szépen, nekem ilyen szenvedések árán nem kell nagy képernyő, még ha egy külső médialejátszóval meg is oldanám a lejátszás problémáit, akkor is fagyos a készülék. :U Vagy csak én vagyok béna. :(

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák