Új hozzászólás Aktív témák

  • cspeti12

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Sokat olvasgattam már a témában de még mindig bizonytalan vagyok, úgy 5 éves tv met szeretném lecserélni, természetesen a szebb kép és nagyobb átmérő reményében. Viszont ez a sok (gondolom kissé megtévesztő) képjavító, herz turbózó, smartos csicsaparádé szinte eltántorít a vásárlástól...
    Isten ments hogy megkérdezzem hogy mi az a motionflow.
    Elsősorban az érdekelne hogy milyen sony márkájú tv t ajánlotok 150e és 200e között. Túl sok opció gondolom nincs mivel minimum 48 colost szeretnék. Főleg usb ről film nézésre es playstation 4es játékra lesz használva. Uhd illetve 3d szvsz felesleges...egyik se vonz különösebben és ha jól sejtem a ps4 se fogja egyhamar kihasználni ezeket. Vélemény? Egy sony 48w705c t néztem ki, előtte pedig egy 550c-t amiről ez a "fórum beszélt le". A 705c jelenlegi ára 180e az emagnál, szívem szerint már most megvenném de inkább kivárom a black fridayt...ezért is kérem ki a tisztelt nagyérdemű velemenyet...legyen alternatíva amennyiben ez a típus elfogy vagy más jobb teljesítményű típust jó áron látom akkor legyen konkrét elképzelésem róla.

    Ami fontos:

    jó minőségű kép
    48+ col (a minőség oltárán esetleg áldozható)
    Film és ps4
    Az ára, max 200e de ugye black fridayre tervezem a vásárlás ugyhogy ez relatív, mondjuk 20%os kedvezménynél az 240...értitek na

    Kevéssé fontos:

    3d és uhd

    Abszólut nem fontos:

    Portok száma, 1db jack, 1db hdmi, 1 db Lan lesz használva
    Smart

    Válaszokat előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák