Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    Hát egy igen kellemetlen tulajdonságot kell, hogy leírjak, amit nemrég fedeztem csak fel a 65X8509-ben...
    A széleken néha bevilágításhoz hasonló világosodás figyelhető meg néha... Nem is értettem, mert a feketét igen szépen mutatja, megfelelő teszt ábrával és a panel is teli színnel rendben van... Ma rákötöttem egy számítógépet és végére jártam a dolognak... Nem véletlenül nem láttam csak néha... A probléma a betekintési szög! De nem minden fényerőnél és színnél! Bizonyos sötétebb színek világosabbnak tűnnek a széleken... 65" 3.0m-ről... Nem is tudom, nincsenek illúzióim, de ez igen kár... Gondoljátok el egy sötét öltönyös ember a kép közepéről, jobbra vagy balra kisétál és mielőtt elhagyja a képernyőt látszik, hogy kivilágosodik a ruhája...
    Félek, hogy az összes 65X850C ilyen... :( Ennek még utána járok...
    Két dolgot tehetek, megpróbálom visszavinni és helyette másik típust keresek, vagy lenyelem ezt a békát is...
    Ez a hiba ami a leginkább zavar, a többit elfogattam már, de ez igen keserű... Holnap telefonálok és megkérdezem mennyire partnerek egy típusváltásos akcióban...

Új hozzászólás Aktív témák