Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz Azur76 #1127 üzenetére

    Hát igen ebben van valami... Pár éve mikor egy Panasonic 55VT30-as plazma helyére betettem egy Samsung 55D8000-et akkor az volt az első benyomásom: "Mi ez a sz*r???" Olyan érzésem volt, mintha egy konvertált számítógépes képet néznék az eredeti helyett...
    A VT30-nak meg felettébb zavart a korlátozott fényereje, ami THX üzemmódban is csak sötét szobába volt kielégítő... Egyéb üzemmódban még inkább vissza volt véve... A 3D-je pl: egy amúgy is sötét : Alice a csodaországban filmnél, egyenesen nézhetetlenül sötét volt...
    Volt pár TV ahol megtapasztaltam mindkét technológiát?, a plazmás foszfor-lagtól az lcd-s után húzásig volt minden...
    Sajnos a kompromisszum tudom, hogy kell a TV kiválasztásánál, de már legalább tudom mire számíthatok...
    Kijelenthetem hogy ezt a W905-öt megvenném még egyszer. Ha plazmában gondolkodnék: természetesen Panasonic (bár a Samsung fényerőben veri és drágább is) ST60 és a felette lévő modellek sötét szobában még mindig a legjobb általános képminőséget adják... Itt persze a plazma sajátosságait is figyelembe kell venni...
    Ennek a W905-ötek annyira jó színei vannak, hogy szívesen mellé tennék egy akármilyen Panasonic plazmát, összehasonlítás végett... A Plazma talán a pontosabb színei (THX) miatt ebben nyerne, de nem biztos...

Új hozzászólás Aktív témák