Keresés

Aktív témák

  • Olcsi

    senior tag

    válasz feliks #28 üzenetére

    "miért lenne nehéz tartani a saját fejlődésével a versenyt?"

    Én nem arról beszéltem, hogy nehéz tartani a versenyt, avagy sem... Nehéz kielégíteni mindenk gyártónak az igényeket. Telefonrokról beszélünk álljon meg a menet!
    A kijelzőkkel kapcsolatban rosszul fejeztem ki magam: nem a nagyságról van szó, hanem a szebb, fényesebb, élesebb megjelenítésről.

    Pocsék böngésző, office dokumentunok: erre csak azt tudom mondani, hogy már elég sok java alkalmazás van, ami teljesíti ezeket az igényeket. Windows 7 ne fusson rajta? Sőt...gyárilag ne csomagolják hozzá az eredeti telepítőt??

    Nem talál gyorsan jelet az a fránya gps. Én örülnék neki, ha lenne egy olyan telefonra pénzem, és akkor sem arra költeném el. Ráadásul vegyen az ember gps-t...arra való, az biztosan talál jelet rendesen.
    Nem tudom...igazából ezekről beszéltem az előző hsz-emben, hogy megnőttek az igények. Egyre több és több kell. Ha meg nincs valami, rögtön kiszúrja a jónép... Ez valahogy nálam sántít. Sorry!

  • pepe1970

    tag

    válasz feliks #38 üzenetére

    Valami olyan kéne, ami teljesen együttműködik egy sonyericsson ds-980 sztereo bluetooth headsettel. Amivel lehet a headsetről számot váltani, meg a bejövő hívásnál kiírja a számot. Nem tudom van-e ilyen teló ami nem sonyericsson.

Aktív témák