Új hozzászólás Aktív témák

  • SoG Swatim

    csendes tag

    Hali Gyerekek!

    Rég nem hallottam felőletek. Lényeg én izzítom a vasat, és ezerrel BFBC2 csütörtökön remélem már meg lesz! :D

    Velem kapcsolatban is változott pár dolog. Először is immár Debrecenben élek, otthagytam Pestet, de persze ha lesz vmi jó kis tali akkor felmegyek hozzátok, az nem gond. Másodszor született egy kislányom így hivatalosan is apa vagyok. Most 15 hónapos, és egy kis tündér. Eddig wowztam, de pont ma töröltem a karimat elég volt belőle és időm sincs annyi. Viszont jó lenne, ha a régi társaság akár a vényben vagy bárhol ismét összejönne. Részemről most úgy érzem nem lesz gond. Gaben ép ma talált meg, szal vele meg Dwynnel tartom a kapcsolatot aztán vmelyik tses szobába csak összejövünk.

    Aki nem próbálta még, én a single után tudok nyilatkozni, ha multiban legalább olyan jó, akkor ááááá szétrombolok mindent vazzze... reszkessen az ellen mert SWATIM tankelhárító szolgálatra jelentkezik! :))

    Na találjátok ki,hogy ki mikor szerzi be azt haladjunk vazzeee.

    Nekem egy E5200 2,5 Ghz (core duo) as procim van, 2 GB ram,és egy ATI HD4850 es vidkarim, single jól futott pedig még drivereket se cseréltem.

    Na remélem találkozom veletek a csatamezőn!

    vót góré!!!

Új hozzászólás Aktív témák