Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #286 üzenetére

    En a tetejere rogzitheto pici scout jarmuvet is megemlitenem. :D
    Volt h borultam es azzal rangattam vegul talpra magam.Nehez pici scout-al az azovot talpra huzni,de nem lehetettlen es ha van valami amibe megakasztjuk (fa,szikla,tusko stb)akkor nagyon erolkodni sem kell csak max nyomkodni a 3szoget(ps eseteben)folyamat nyomas helyett,mert ugy rangatva erosebb a csorlo sztem. Vagy max nekifutasbol,de megoldhato. :DD Viszont ha ugy nezzuk üa es javito forras is lehet es felderito jarmu is rajtunk +ban .Kozben potot is lehet huzni es csorlon masik potot/komplett masik szerelvenyt is ha batrabb mar az ember.(rajtunk es a poton meg +jarmuvet arut tetszolegesen ,mint a +szerelvenyen is. Kisebb hadsereg vagy arukeszlet mozgathato igy. :) )Mindezt mods nelkul meg persze,igy meg az sem lehet mondani,h csalunk mert az alap jatek engedi. :B
    Bar a csalas nem csalas dolgot En mar reg elengedtem,legfokepp mikor kijott a mods mert onnantol nezve mar tenyleg mindent is lehet. Szval azota mindenkinek ugy probalok segiteni itt vagy baratlistan ahogy igenyli.(vagy amit a jatek epp enged,mert pecs es pecs kozott is volt pl,h 1arut elfogadott 2nek,vagy nem torolte a mar korabban a palyarol garzsba rakott autot es kovire ujra ott volt es a tied :Y .Vagy alaguton atvive a med/long logs duplazodott es ottmaradt 3db belole az alagutnal......es ezt lehetne tenyleg sorolni mert rengeteg ilyen "csalas" is volt gyarilag amit a fejlesztok generaltak majd elvettek vagy sem .... aki atelte tudja aki nem volt benne annak meg elmeselni lehetettlen mi volt es akar van is a jatekban amit lehet vagy sem a sajat ingerkuszobhoz merten. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák