Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz d4Y.187 #655 üzenetére

    hááát... a körpályán mentem 1 futamot , de a start nekem ott gázos, le is maradtam. Aztán bementem a kisebbik palatovval laguna secába, gondoltam, javítok, amíg a PC-m bírja a játékot, és mindössze bő 2 másodperc a hátrány, igen örülök neki 15 nappal a vége előtt. Tetszett ez a Palatov. Az új credit rendszer viszont nem jön be. Álmodozni jó, én azt szerettem volna, hogy az oval pálya 5 credit, a többi pálya több , de az oval csökkent, bőven kevesebbnek tűnik a nyeremény, mert az is... Ez egy szívfájdalom, meg elvileg bugos is kicsit a100 körös futam, ugyanis az időmérőre valaki nem kapta meg a creditet, DE: máris kivizsgálják, 24/7 online van valami nagyfőnök.
    Hát mondom, király
    Egyik nagyfőnök mondta, hoyg iracing, mittduomán , meg motorozott is laguna secában élőben, és naná, hogy a simraceway modellezése a legfaszább. A daytona is fasza, dobbantós, alattomos a kanyarban, a kérdés az: kéne agresszíven rázkódni a kormányomnak akkor...? (honnan is tudhatnám, ha kerékpáros vagyok)
    itt vannak az ő tippjeik a controller beállításokhoz: http://community.simraceway.com/index.php/forum/4-controller-setup-guides/ Állítsam be így? De a magyarok miért nem így állítják be? Ha így állítom be, miért nem jó nekem? Vannak ám kérdéseim... :B :K

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák