Új hozzászólás Aktív témák

  • torma99

    aktív tag

    Kedves Fórumozók!

    A segítségeteket szeretném kérni. Nekem is egy siemes xpresslink dsl dobozon keresztül jön a net és kb 2 napja igen furcsa dolgok történnek. A doboz csak úgy ''látja'' a netet, csak úgy tud kapcsolódni, ha felveszem a sima asztali telefonomat és épp beszélek valakivel. Így a Sync lámpa is zöldre vált és tudok kapcsolódni a nethez kb mintegy 2 órán keresztül majd hirtelen ismét ledob és kezdhetem az egészet előről.
    A doboz egyébként már 5 éves lesz lassan, de eddig simán működött ,nem volt semmi gond.
    A telefonvonalban hozzáteszem,hogy ha beszélek állandóan különféle zörejek hallatszanak. Kértem vonalvizsgálatot, plusz hogy egy szerelő is jöjjön ki, de karácsonyra való tekintettel azt mondták örüljek ha jövő hét vége felé kinéz valaki...közben persze a számlát meg fizessem csak be.

    Nem tudom hogy találkoztatok e már ilyen jellegű problémával, ha igen, mit tanácsoltok mit tegyek?
    Bár nagyon úgy érzem hogy ezt egyszerű felhasználóként nemigen fogom tudni megoldani.

    U.i.: még nagyon régen a modemes korszakban volt egy hasonló jellegű problémám,hogy a telefonvonal zajos volt, akkor a házban lévő másik kis fehéz doboz (szintén siemens xpresslink) cseréje megoldotta a problémát.
    Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák