Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz sharker #208 üzenetére

    Azt a dokit én is ismerem (reflexológus),többszörösen tesztelve és bevált!Exem faterja majdnem belehalt egy bél daganatba.A dokik már csak a kerjukat tárogatták,hogy sorry...
    Elmentek a paksi dokihoz,aki 1,5-2 év alatt,de teljesen egészségesre kikezelte.Cigiről azonnal le kellett szoknia (talp masszázs 1000rel + kapott egy abrakos zacsit a fejére úgy egy jó órán keresztül,ami tele van a világ minden sarkáról származó csikkel,vagyis olyan bűz terjeng belőle,hogy tuti elmegy a kedved a cigitől ;) ) és ezen 2 év alatt nem ihatott alkoholt sem,csak facsart káposztalevet.Viszont ÉL!!Egészséges,teherbíró,dolgozik,eltartja a családot.Megérte.


    Mi Esmein kollégával léptünk harcba cigi fronton,egyik rossz hangulatú esténk eredményeként a szobában található összes dohánytermék és gyújtó szerkezet az ablak túloldalán találta magát.
    Aztán Arhquis is megálmodta (részben barinője sugallatára is :) ),hogy abba kéne fejezni.Ahogy látom,mindenki egész jól bírja.Én a héten összevissza szívtam vagy 3 szálat,de nem hiányzott.Meg tegnap egyik régi haverral kellett megvitatni az élet nagy dolgait és mindig párosával gyújtott,szal akkor lecsusszant vagy 6-8 szál,de igazából nem esett jól.
    Szal úgy érzem,teljesen jó úton haladunk :)

Új hozzászólás Aktív témák