Keresés

Aktív témák

  • CyberDave

    tag

    Hali! Még valamikor regen, amikor megjelent a Celeron 366, akkor ujan vettem egyet alaplappal. Faszan is futott... bar kesobb ez sem volt eleg hat feltunningoltam 458Mhz-re, s jo 2 evig igy ment. Most mar 550 MHz-nel jarok. Csoda hogy megy fagyas nelkul egy ilyen regi proci :)(najo neha lefagy :D) Tavaly vettem egy Asus V7700 Gef2 32megas kartyat is, akkoriban eleg draga volt meg.. Ebben az idoben sok tesztet neztem, voltak olyan tesztek is amelyek pont egyeztek az en gepemmmel, azonban az eredmenyek kicsit masok voltak! A gepem teljesitmenye joval gyengebb volt mint ahogy a tesztekben. Manapsag is neha visszarakom 366-ra a procimat... De haaat a latvany szornyu.
    PL: Quake3 15,20 fps-sel megy (s ez meg a jobbik eset)

    Szoval azer inditottam ezt a forumot hogy megtudjam igaz-e az hogy a procik teljesitmenye az evek mulasaval romlik, ill. tunningolassal ez a folyamat felgyorsithato?
    (De lehet az is hogy a tesztek rosszak voltak :D, bar ezt nem tartom valoszinunek )

  • CyberDave

    tag

    válasz Loha #4 üzenetére

    Nem problema :) Az alaplapom is szarakodik.. frissitettem a biost, a legfrisebb van jelenleg amit csak lehet leszedni netrol, de nagyon erdekes dolgokat csinal! Mar fel sem huzom magam egy kek-halalnal vagy egy windowsujraindulasnal (jatek kozben!! :D)

Aktív témák