Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #123 üzenetére

    Akkor hinném el a kifogásodat, hogy nem tudni, mit csinál az nF chip, ha nem lett volna szó már többször róla Bloomfield-topicban, no meg, bár nem akarlak megbántani, de "roppant nagy" erőfeszítés kell kitalálni, hogy az az "nF200" biztosítja az extra sávokat. Aztán már csak guglizni kell egy keveset, már ha valaki tényleg ennyire laikus. :R

    Overlocker: Ez különösképpen azért remek megoldás, mert 3-as rendszereknél a 3. kártya már eleve ritka szarul teljesít, tök mindegy, hogy CFX v. SLI, de persze az 1. kártya kap 8 sávot, a gyenge 3. meg 16-ot. Hogy ez mennyire logikus! :Y Tudom, hogy gyanakvó vagyok, de nekem megint az jön le, hogy a marketingesek itt megint jól meg akarják vezetni a népet. :U
    Ha így megemeled kb. 1cm-rel a VGA-kat, hogy rögzíted bármelyik házba? :F

    ceaser: Hát, ez van. :((( Gondoltad, hogy majd csinálnak egy X68 lapot a P67-esekből? :F A jövőt illetően pedig: nem, nem lesznek normális CF/SLI SB lapok.

    BMW001: Az nem lehet, hogy egy sima X58-as konfigot jóval olcsóbban megkapsz, mint ezt az extra cuccot + a SB-t? :F No és persze a PCI-EX1 slotot és a PCI-okat megint cseszheti az ember, + persze ház sem árt hozzá.

    joshua7: ASRock-kal 4.7GHz fölé mentek.

    Laraxior: Lehet, hogy azt a 75k-s 2600K-t kamionostól rendelték. ;]

    HoReSz1975: Nem. Ezt egyébként elég sok tesz konklúziójában leírják.

    Ami engem a leginkább érdekelne, főleg látva a szerény tuningeredményeket, hogy mekkora kamu a max. 52X szorzó (azaz meddig lehet stabilan biztosan felvinni), ill. hogy a BCLK meddig emelhető stabilan azon a hatalmas 10MHz-es határon belül. Ja, és hogy PhysX megy-e simán ezekben a lapokban, mert a 16+4 felállás arra jó lenne, ahogy ASRock Fatal1ty-ben pl. 16+0+4 v. 8+8+4 felállás van, amiből a 2. értelemszerűen értelmetlen.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák