Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz dJ Peer #81 üzenetére

    Sziasztok!

    Csatlakozom cs_taz kollégához. Vettem egy Samsung R538 notit.
    A probléma röviden, mégis remélem érthetően.
    Feltettem egy MSDN-es win7 sp1 x86-ost a gépre. A Daz féle win 7 loaderrel tettem "hivatalossá", ahogy már 100 másik notit.
    Install után a win 7 nem indul el. Elkezdi betölteni az os-t, de lefagy az első 5mp-ben és ott meghal!
    Ezekkel a loaderekkel próbáltam: 1.8.7, 1.9.2, 1.9.7, 2.02 mind Daz verzió!
    Ezekkel a win 7-ekkel probáltam, mind MSDN-ről töltve:
    hu_windows_7_ultimate_x64_dvd_x15-65936
    hu_windows_7_ultimate_x86_dvd_x15-65935
    hu_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618248
    hu_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_619116

    A hibajelenség mindnél ugyanaz és őszintén szólva elgondolkodtam a laptop feldarabolásán!
    Eddig kb 25x telepítettem újra, a legkisebb siker nélkül. Azt is próbáltam, hogy telepítés után feltettem az összes drivert. Az sem segített. Állítottam a biosban a natív ahci-n de semmi.
    És volt még pár trükk, amit bevetettem, de 0 eredménnyel.

    Tehát ha valaki tudja a megoldást, ne tartsa magában. ;) HELP!

    Ezer hála előre is.
    Atocs

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    Senki nem tud segíteni? :(

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz dJ Peer #88 üzenetére

    Az XP-t nem kell törni, abba csak egy jó széria szám kell és eredeti a win. Ezen felül a korral haladni szeretnék és nem vissza. ;)
    A pistát akkor sem raknám fel a gépre, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. ;)

    Nem magával a telepítéssel van a gond, hanem a feltelepített win7 törése után megfagy a betöltés. Gugliztam kicsit (3 órát) és rátaláltam Daz egyik fórumára.
    Esetem nem egyedi.
    A kérdező itt pontosan ugyanarról ír amiről én: link

    Daz pedig ad neki egy megoldást itt: link

    Valami gond val a samsung SLIC-el. Sajnos amíg ott bejött a dolog, addig nálam nem működött, pedig pontosan azt csináltam amit Daz leírt.
    Jelenleg azon vagyok, hogy szétverem a notit egy baltával. Vagy linux és akkor kidobtam 110 ezret az ablakon. Szép!
    Az fix, hogy samsung notit nem veszek többet, ill. aki él mozog, annak terjeszteni fogom, hogy bármit csak samsungot ne. Szívás az egész. :(

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák