Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Petii

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van itt valakinek RF511-S04-e? Lenne vele egy kis problémám. Augusztusban vettem, tehát most lesz fél éves, a teljesítményével nincs is gond, hardverügyileg semmi problémám sincs vele.

    DE: nagyjából másfél hónapja elkezdett a baloldali (zsanérnál lévő) sarka nyomásra nyöszörögni terhelésre(például ha annál a sarkánál emelem meg az egyik kezemmel). Szó szerint, folyamatosan egyre hangosabban, és ha a hűtő kivezetőnyílás mellett közvetlenül megnyomom, érzek egy kis mozgást az alsó és a felső borítás között, mintha folyamatosan lazulna kifelé a csavar abban a sarokban.

    Ezenkívül a touchpad mellett jobbra, a matricák alatt, ha kicsit ránehezedek a borításra kattan egyet, majd mikor felemelem a kezem megint... (nem nagy nehézkedésre kell gondolni, elég, ha pl. gépelésnél letámasztom oda a tenyerem....) Ez is valamiféle összeszerelési hiba lehet szerintem.

    Igaz apró hibák ezek, és a működésben nem befolyásolnak, de borzasztó idegesítőek hosszú távon, pedig tényleg nagyon vigyáztam rá, még a fóliák is rajta vannak, tehát érthetetlen.

    Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt-e valaki ilyesmit, és hogy érdemes lenne-e ilyen panaszokkal garanciázással próbálkozni?

    Lehet elég lenne meghúzni 1-2 csavart, de amíg gari van rajta nem merek hozzányúlni...

    Előre is köszönök bármiféle ötletet, segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák