Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz Rork #230 üzenetére

    Igen, ilyenem van. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Filmnézéskor inkább lenyelem azt, hogy alul, és felül a fekete nem teljesen fekete, hanem inkább valami fakóbb fekete:) Ez természetes a TN paneleknél. A bevilágítása az enyémnek egyáltalán nem nagy, alul egy kis fehér, és felül egy kis fehér csík... nem is fehér, inkább csak a feketének egy halványabb változata. A bevilágítás is teljesen elfogadható, és nem zavaró. A LED fénye sem erős, annak ellenére, hogy ezt sokan katasztrófális problémaként kezelik. :)Az elforgathatóság nem pivotot jelent, hanem azt, hogy úgy forgatható, mint egy régi CRT. Pont olyan dimenziókba lehet ezt is állítgatni, tehát úgy forgatni jobbra-balra, illetve dönteni előre-hátra. A 2232bw csak dönthető, max úgy tudod elforgatni, hogy a talpát is mindig elforgatod, vagy felemeled, és úgy teszed le, ilyesmi:) Számomra ez egy vicc. :)) Sokáig az volt a 2232bw előnye még, hogy a 226bw-nél van többfajta panel, A, S, C.
    S--> Samsung
    C--> asszem ez a CMO
    A--> ezt már nem tudom pontosan. Nos az a lényeg, hogy a 2232bw-t eleinte mindenki Samsung panelesnek hitte, de aztán kiderült, hogy abban is vannak CMO panelesek.
    Ha grafikára is komolyan akarod használni, akkor nem árt bekalibráltatni a színhelyesség miatt, illetve nem TN paneles monitort választani, hanem pva, mva, ips, vagy milyen is az... Ezek persze drágábbak. Játékra nagyon jó, akkor a legjobb, ha a játék is támogatja az 1680x1050-es felbontást, és a videókártyád is bírja:) Nekem most ment tönkre pár hete a 9800pro-m, így lecseréltem egy 7600GS-re, és csodák csodájára TDU megy 1680x1050en HIGH-on, nem is akadozik.
    Összességében nagyon meg vagyok elégedve a monitorral, és nekem nem ér meg plusz 2-3ezret az, hogy a nem zavaró led fényét lejjebb vegyem, illetve ne forgathassam szabadon a monitoromat:)

Új hozzászólás Aktív témák