Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Jovanny2 #46727 üzenetére

    Az a két réteg LCD-ről szóló duma csak mókusvakítás.
    Ettől függetlenül hasznosnak találom a Micro Dimminget.

    (#46732) kovbal79
    Amikor a TV kimenete PCM-re van állítva, akkor az 5.1 Dolby Digital vagy DTS) hangot sztereóra konvertálja.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • krx21

    nagyúr

    válasz Jovanny2 #46727 üzenetére

    Ha tudnál dobni esetleg, egy hivatalos gyártói oldalon található, pontos műszaki leírást, a marketing anyagon kívül, azt megköszönném... Elég sokat kutakodtam, és az a konzekvenciám, hogy az a réteg nem létezik...
    Akkor egyértelműen jobb fekete értéket kellett volna mérni a tesztek alatt, de ez nem történt meg egyik évben sem...
    Nem az mondom, hogy a 7000-8000-es sorozat nem jobb mint a 6500-as, jobb de nem olyan sokkal...
    BBÉCI is sokat látott ilyen TV-ket és Ő is szkeptikus a második réteg jelenlétében... De ha bebizonyosodna, hogy volna ilyen réteg, akkor sem hozna túlságosan lázba, mert annyira nem hatékony...
    Egyszer betettem egy D8000-es Samsungot egy Panasonic VT30 helyére és a fekete, a színek mélysége, meg a bevilágítás botrányos volt a plazma után... Egy konvertált számítógépes képet láttam hozzá képest...

    Most kellene egy nagy LCD, eddig az 55F6500-as tetszik és ha egyértelműen kevésbé felhősödik, mint a ES6100-as, ami egyébként nagyon jó áron lévő TV, akkor megveszem az F-est...
    Van valahol esetleg valamilyen észrevétel, hogy az F-es sorozat panel homogenitásba és felhősödésbe javult volna???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák