Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz junior19 #132831 üzenetére

    E (le)írás alapján te meg aztán főleg nem, és te ezt csinálod? Vow
    Nem tudom mi alapján szűrtél le bármit is, hogy én milyen képet szeretek nézni, illetve milyen beállításokkal, de ez meddő hülyeség. Én sem úgy szeretem nézni a tévét, hogy lila már a feje az embernek és a többi, vagy mégis mi alapján gondolod, hogy én mesekönyvre kalibrálom a tévéimet? El kell keserítselek, attól, hogy nem rtings beállítást használok, közel hasonló beállításokkal használom én is a tévéket, mint itt bárki más. Fasság és dedó volt ezt felhozni részedről.

    Belekötöttél a mozis szóba, helyette filmkészítőket kellett volna használnom? Filmszínház, filmmód, vagy mit? Előtte a mozi szó volt használva, ezt írtam én is, ha ettől nem értek hozzá, mert mozit írtam, mint itt előttem mindenki, akkor nem értek hozzá. <<< ez most komoly? :-D!

    Nem egy tévémet kalibráltattam be az évek alatt, akár vissza is lehet itt keresni, a vége az lett, hogy nem tetszett, ha jól emlékszem a 8500 tévém volt az egyetlen (2016 körül volt csúcsmodell), amihez nem nyúltam hozzá kalibrálás után, szóval tudom, hogy mi a teljes folyamat.
    Szóval, felhívod a figyelmem olyanokra, hogy a kalibrálás csak az adott tévére jó, amit régóta tudok, minek, hogy nyomjon a latba az írásod? Ki hozott fel ilyen kérdést, amiért úgy érezted, hogy ezt (is) meg kell jegyezned?

    Rajtam kívül nem hiszem, hogy olyan sok embernek lenne már/még a tulajdonában ez az új sony tv, de látatlanban megmondod, hogy lehetne a fehér még fehérebb. Lehet, de ez alapból olyan fehér, hogy fehérebbet el sem tudok képzelni, de mint írtam lehet, hogy még fehérebb tud lenni, de attól, hogy ennyi "sok frankót" írtál, még az első bekezdésem marad a mérvadó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák