Keresés

Aktív témák

  • Vrtboy

    tag

    válasz kali #9694 üzenetére

    felfrissítettem. igazából sok minden nem változott. Magyar lett..ez már előny.

    Viszont két dolog.

    Lehet hogy én értettem félre a működését és: Az app minden e-mailt megmutat, ha belemegyek bármely mappába, de csak azokat szinkronizálja automatikusan, amelyekre ez be van állítva? Azt hittem, hogy ha valamelyik mappára kikapcsolom a szinkronizációt (pl. kuka, piszkozat..stb..) akkor hiába megyek bele a mappába nem lesz semmi...

    Viszont ami nagyobb gond, hogy a SPAM mappát még mindig nem lehet a beállításokban kezelni. Automatikusan szinkronziálja. Nem tudtok erre valami megoldást? Vagy ez csak nálam van így?

    A másik kardinális :) kérdésem, hogy: Letöltöttem az 9s-weather alkalmazást. Fantaszikus, de két dologgal nehezen barátkozom.
    - tudnátok olyan időjárás appot ami pusztán a net segítségével frissít? bosszantó, hogy kell neki a GPS is
    - illetve első droid ébresztésemet jól meg is jártam, másfél órát késtem melóból..kitettem repülő módra, de a szundi valami miatt nem ment...az ébresztést kinyomtam és felhívni sem tudtak... Van olyan ébresztő óra ami ha ébresztéskor érzi hogy megfogták a telefont, automatikusan visszateszi repülő módból a hálózatra a telefont?

    Köszi urak

Aktív témák