Keresés

Aktív témák

  • berczy03

    aktív tag

    válasz Tonyk #20885 üzenetére

    GPS-t hasonlítod FroYo-hoz? Ejj-ejj... Wifi csak JVS-nél dobál, előtte soha ilyen gond nem volt. MOndjuk nekem nem dobál már.

    Persze lehet véleményed, hisz "a vélemény olyan mint a segg, van belőle mindenkinek." (Szakasz)

    De ha itt valaki azt mondja, hogy a FroYo stabilabb, megbízhatóbb, kvázi jobb, mint a GB az valamint nagyon tud, vagy nagyon nem. :))

    VPN-ről: Sajnos annyira nem vagyok tájékozott. Nekem a Cisco AnyConnect van, ami egy Cisco routeren autentikál, win-es géppel nincsen tapasztalatom. Sorry.
    Remote Desktop Client, én ezt használom. Felépült VPN-el már simán haszbnálható és nagyon könnyen kezelhető. Szerintem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz Tonyk #20885 üzenetére

    Persze, jó dolog ha van véleményed, meg hát legyen is. Csak ne mondj olyat másnak, ami nem helytálló. Az hogy te egy rosszabb rendszerrel is beéred (ami szerinted jobb), az már a te bajod, de ha valaki egy normálisan müködő és ezen a hardveren jól használható rendszert akar, akkor azt ne bátortítsd a Froyo használatára, mert csak átvered vele.

    Egyébként nem elég indok az, hogy tudod használni normálisabban a GPS-t (ami sosem lesz tökéletes, de lényegesen jobb már), vagy az, hogy a telefonod gyorsabban nyitja meg az alakalmazásokat, illetve nem lassul be egy idö után, ami valljuk be, rohadtul tud idegesíteni?!

    De persze sok elönye, és új hasznos funkciója van még, ha valakit érdekel, úgyis utána olvas.

Aktív témák