Aktív témák

  • koxminator

    senior tag

    az utóbbi időben elég sokat szívtam a különböző ROMokkal, sajnos hiába voltak gyorsak, fogyasztásuk rettenet volt (nálam fogyasztás: egész nap 3G reggel 7-től, céges email (push) +2gmail +3pop3 fiók szinkron óránként, időjárás, feedr szinkron óránként, napi 1 óra telefonálás átlag. Ha nap végére (este 7, tehát 12 óra használat) 50-60% marad az akksiban, akkor azt mondom, na igen, ez már jó fogyasztás. Sajnos a legtöbb ROM már délre elérte ezt, és délután 4kor már enni kért.

    Igazából annyira elegem lett ebből, hogy már azon gondolkoztam, eladom a francba, mert ez így konkrétan vicc.

    Naszóval tettem még 1 próbát. Mivel az utóbbi időben csak deodexed lett a könnyű thémázás miatt, most is az lett.

    Stock Deodexed Value Pack JVU

    Ebben egy CF-Root van amúgy. Erre feltoltam még 1-2 thémát, illetve a JVU phone fc fixet. Majd kapott egy JVO modemet.

    Sajnos még mindig merült, mint disznó. Mivel tapasztalataim szerint a kernel az egyik fő ludas a fogyasztásban, lecseréltem egy legújabb K16-11 speedmodra és köszöntem szépen.

    Most van 60%-on (igaz, csak 20 perc telefonálás volt ma, de a 3G készenlétben ment, az szokta brutál szívni még).

    Fent van egy GO Launcher és öröm bb bódottá.

    Remélem segíthettem valakinek.

    Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Aktív témák