Keresés

Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz arn #15952 üzenetére

    Köszönöm a megnyugtató szavakat....! Amugy hogy őszinte legyek elég erős kettős érzés számomra ez a 2.2!
    Egyrészt tetszik, mert tetszetősebb számomra és valóban mintha gyorsult volna a készülék, ráadásul a memoriakezelés is tényleg korrektebbnek tűnik! MIndemellet az IGO menüje is mintha megemberelte volna magát, nem akad be forgás közben mikor navigáció közben forditod a menüt! és vissza.....Ez tetszik....
    Ami viszont nem, hogy a gyorsulásnak vagy minek köszönhető de pld az alkalmazások nézet is, illetve Launcher PRo alatt is(ugyancsak alkalmazások nézet csak ugye másképp) mintha "idegesebb" volna a görgetés! Nehéz ezt leirnom...nem akad, és teszi a dolgát, gördül faján, csak valahogy van benne egy ugrás a mozdulat elején, vagy nem olyan simán gördül...nem is tudom ezt normálisan elmondani....mindegy....szörszálhasogatás....
    A másik meg a NAvi..lehet hogy puszta véletlen de tegnap épp élesben kellet volna az IGO, ami sokakkal ellentétben nekem 2.1 alatt hibátlanul navigált....tegnap meg elvitt oda ahova szerettem volna jutni de hazafelé megőrült....nincs GPS jel...van,,,nincs, van,,,ebből adódóan folyton ujratervezés, és társai....Pöppet felmérgeltem magam, hogy mindenki erre várt velem ellentétben hogy majd a 2.2 javitja,,nekem meg mintha rontott volna a GPS-emen! De lehet hogy ez is csak véletlen volt,,,Évek óta használok GPS-t, néha előferdül ilyen...De furcsa egybeesés....
    Végül is jó...csak picit ott belül rossz érzés hogy nem tudom akár ebben a pillanatban garanciális szervizbe vinni,(ha netán szükség volna rá) mert elhajtanak a Prod.code miatt a fr@nba gondolom....
    ezért volna jó ha vissza tudnám bűvészkedni...
    De hát vessek magamra meg a türelmetlen fejemre :(((

Aktív témák