Keresés

Aktív témák

  • makaveli666

    senior tag

    válasz Daanika #14794 üzenetére

    Elvileg jön... De kb 50-50% az esélye hogy tényleg fog jönni és mindenki megkapja.

  • hülyegyerek

    addikt

    válasz Daanika #14794 üzenetére

    Ha egy bolti agyonnyomkodott-állítgatott-fogdosott telefon sebességéből te meg tudod ítélni egy vadiúj sebességét....csak gratulálni tudok.A telefon sebességéről csak annyit,hogy egyedül akkor tudtam megakasztani,mikor 2.1-ről váltottam 2.2-re,de véletlenül visszaállítottam titaniummal a 2.1 beállításait. Szóval szerintem egy rossz szava sem lehet senkinek a sebességre....

    Skynet258: Majd részletesebb leírást is szeretnénk látni,hátha belekerült ténylegesen a sörért-menés funkció :D
    Titaniumba meg belerakhatnák már,hogy kérdezgetés nélkül tolja vissza az appokat...kicsit idegesítő nyócszázszor megnyomni, hogy "igen, akarom"

    [ Szerkesztve ]

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

  • Metacska

    aktív tag

    válasz Daanika #14794 üzenetére

    Daanika:

    Én 3GS-ről váltottam erre, én is féltem attól, hogy nem lesz olyan gyors,...... de nagyon is gyors. A páromnak Iphone 4-e van és ugyanolyan gyors az én készülékem is (közel azonos a hardver).
    Mutattam egy ismerősömnek, aki Iphone fan, nem is tudom hanyadikat nyúzza. Teljesen el volt képedve, hogy milyen kezelhető, milyen gyors és milyen f@sz@ a készülék.

    Nekem hobbim a mobilozás, viszonylag gyakran váltogatom és vonzanak a nagytudású prémium kategóriás mobilok. Iphone-ról azért váltottam mert nagyon meg volt kötve vele a kezem (igaz, ha jailbrakeltem volna lehetett volna vele bármit tenni). Ezzel a készülékkel alapjáraton bármit tehetek, elsődlegesen nem kell hozzányúlnom a soft-hoz, hogy machinálhassam.

    Páromnak tegnap megmutattam a kamera tudását, testreszabhatóságát, a galéria felépítését stb stb.........és teljesen el volt képedve, ugyanis az Iphone 4-ben (3-ban is) a vaku ki be- kapcsolásán kívül semmin se tudsz változtatni.

    Ergo nyugodtan kijelenthetem, hogy a Galaxy odaveri az Iphone 4-et, ráadásul 100e forinttal olcsóbb is.
    Az Apple nagy előnye a hatalmas support, amit nyújtanak (értem ezalatt a IOS-t és az apple store-t).

    Én megvenném a helyedben,

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák