Új hozzászólás Aktív témák

  • pgonzy

    tag

    válasz Badboys #1541 üzenetére

    Szerintem én is írtam Neked, hogy nálam is ilyen az a képernyő, de nekem eleve olyan is volt. A fiamnak sima watch 5 44 van, azon is olyan, nekem 5 pro azon is. Viszont az csak egy nagyon kicsi összegző képernyő, szinte mindegy kisebb, vagy nagyobb, ha az utvonalat akarod elemezni, azt úgy is a telefonon érdemes megtenni. Ahogy engem sem, szerintem a nagy többséget ez nem érdekli, vagy nem is tudja, hogy annak esetleg maskepp kellene kinézni. Ez nem egy olyan probléma, ami az óra használatát befolyásolná, ezért nincs is hiszti körülötte. Én nagyon szererem az 5 pro-t, jó az üzemidő, plusz gpx feltöltési lehetőség , trackback funkció...stb. Nemrég egy egész napos Tátrai túrát -10 fokban nyomtam végig vele, és nem merült 50% ala, gps használattal. Én emiatt nem cserélném le, Neked az a képernyő a fontos, Te lecserélted. Mindenkinek mások a preferenciái. Volt több okos, fél okos órám, meg soknak utána olvastam, lehet a samsung nem tökéletes, de Nekem ebben kellett a legkevesebb kompromisszumot kötnöm. Remélem egyszer Te is megtalálid azt, amit el tudsz fogadni. :)

Új hozzászólás Aktív témák