Keresés

Aktív témák

  • ch003067

    addikt

    válasz Ricardo #39499 üzenetére

    Annyi volt, hogy van egy gyerek, aki cuccot árul és a mi társaságunkból ismer pár tagot ( fiút is lányt is)

    Mondjuk se én, se a haverom nem beszéltünk még 2 szónál többet vele.

    Bejön a kis terembe, ahol iszogattunk ( kis kocsmába), és elkezd nekünk magyarázni, hogy ha így folytatjuk, akkor bele lesz nyomja a fejünk abba az ablakba, és mutogatott rá.

    jóó, gondoltuk biztos hülyéskedik... leszartuk

    Aztán elkezdi magyarázni, hogy mindjárt megver minket, mert csináljuk a hülyeséget, és ha valami bajunk van akkor rendezzük le kint...

    nézünk egymásra, hogy ez mi a picsáról beszél, mert egy rossz szót nem szoltunk senkihez, egymáshoz meg végképp nem.

    Aztán pattogott egy sort, elkezdtem neki mondani a véleményemet, persze akkor már mindenki engem oltott, hogy mit törődök vele, meg az ilyen hülyeségek ( ????? )

    Egy nagy szerencséje volt, hogy nem álltam föl, mikor mr majdnem szétrobbant a fejem, olyan ideges voltam...

    Az lehet, hogy ő 24 éves, én eg majdnem 18, de azért a 175cm-ével nehogy már egy 2méteres embernek álljon föl, akivel mellesleg csak 2 szót beszélt élete során...

    És akkor amit kihagytam, hogy állítólag én 4 éve ekkora paraszt voltam ( itt mutatta a kezével is hogy szerinte mekkora voltam ) és hogy ha roblémám van, akkor menjek ki aztán rendezzük le...

    Azt se lehet mondani, hogy be volt baszva, max beherbáztak, aztán annyi... De attól meg nem hiszem hogy ingerült lesz az ember....

    Végülis nem lett belőle verekedés, de hogy a következő ilyen összejövetelen mi sül ki a dologból ( ha találkozunk) azt nem tudom.... De szerintem semmi jó.

Aktív témák