Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jelenleg így áll a telefon akku. használat terén, mit gondoltok, ez jónak számít, vagy többet kéne egy töltéssel elketyegnie? [kép]

    Köszi előre is! :R

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

  • mbalint987

    aktív tag

    Sziasztok,

    Végtelenül el vagyok keseredve, hátha Ti tudtok valami hasznos információval szolgálni. :R

    Adott egy S23 Ultra 12/512-es telefon. Tegnap este összekötöttem USB-C USB-C kábellel az öcsém iPad-jával, és ami utána jött abban nem volt köszönet... Elkezdett tölteni a telefon de utána folyamatosan dobálta fel hogy USB-kábel csatlakoztatva illetve USB-kábel leválasztva az állapotsávon, amit tudtam már hogy nem jó jel, ezért azonnal lehúztam a kábelt a telefonról. Azután kiírta, hogy a telefon USB-csatlakozóját víz érte (nyilván nem érte!), várjam meg míg kiszárad... Ha rádugtam töltőre/gépre (másik gépre/másik kábellel/másik töltőfejjel) akkor elkezdett szirénázni, hogy azonnal húzzam le a telefont, mert károsodni fog. Beraktam a telefont download módba, ott az ODIN látta, illetve végül (kb. 2 óra próbálkozás után) kikapcsolt állapotban is töltött a cucc.

    Utána bekapcsoltam, és a töltés ment tovább, és láss csodát a géppel is elkezdett kommunikálni. Azóta a gyorstöltés megmakkant, az elméletileg két irányba is bedugható USB-C csatlakozót csak egy irányba eszi meg, a másikban vagy kiírja hogy USB eszköz nem ismerhető fel vagy nem is csinál semmit. Ha jó irányba dugom be sem stabil a géppel a kommunikációja, a nagyoon lassú töltés legalább rendesen működik.

    Beadnám szervízbe, de a frász kerülget a TMX-től (egyszer volt velük dolgom, ott jogi procedúráig jutottunk egy Lenovo laptop kapcsán), és nem szeretném hogy javítsák, mert ezt ha egyszer megbontják, és utána szarul ragasztják vissza, akkor úgy fog beázni a cucc hogy a Samsung széttárja a kezét. Itt vagyok egy félmilliós cuccal, és számomra teljesen kriminális, hogy egy ilyentől simán tönkremehet a cucc (az iPad amúgy simán kezel telefonokat, érdekes módon a OnePlus-ommal semmi baja nincsen).

    Mit tennétek a helyemben? :(

    Ami eddig volt:
    - Safe mód
    - Másik gép/USB-kábel/töltőfej
    - USBSettings rendszeralkalmazás alaphelyzetbe állítása
    - Végtelen számú restart és turn off

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák