Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz dannyl #8468 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy kit szeretnél meggyőzni ebben a topikban? Az itteni tulajokat, hogy rosszul döntöttek vagy önigazolsz, hogy milyen jó, hogy nem vetted meg.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz dannyl #8468 üzenetére

    Persze,lufi... :C
    Nem lufi hanem netszerte tapasztalat és tények ahogyan ez az én tapasztalatom is jópár Oneplus,Xiaomi,Huawei után. Konkrétan ez az első olyan droid amit összetettségben és stabilitásban végre oda lehet tenni egy Iphone mellé ha erről van szó. És nem én kiáltottam ki hanem netszerte kiáltották ki szinte mindenhol okkal a droidos fórumokon tesztekben cikkekben kvázi mindenhol. Jelenleg a legjobban összerakott androidos készülék amit lehet hogy 1-1 dologban 1-1 droidos készülék beelőz,de összességében jócskán a többi de főleg a kinai csodák fölött van hiába van 1-1 dologban valamivel lemaradva. Legyen 40 perccel lemaradva akkor is elveri akkuidőben elöbb lemerül a kinai csoda pláne a huawei-ek koxra töltve mint ez 60-70%-ról...A gyengélkedő kamera pedig változatlanul annyira gyengélkedő hogy "csak" alig fér egy top10-be HA szigorúan az automata fotómódot vesszük és nem is piszkáljuk beltéren. Amint nem autómata mód, pláne még piszkálva is lazán felkerül top5-be kültérről nem is beszélve. Vagyis van 1-1 marginális lemaradása miközben kvázi minden másban a többi elött jár.

    Mondod ezt igy mondod ezt úgy, ez a fajta megerősités az amit pontosan a lufi semmi más. A lényeg az hogy mondod úgy hogy még csak nem is fogod a kezedben a készüléket és láthatóan utána sem jártál fórumokon,tesztekben, de még csak nincs is tapasztalatod ha szerinted az hogy Xiaomi és Huawei rendszerben és egyebekben nincs a samsungok mögött....

    Itt be is fejeztem mert unalmas nagyon és ma már húzott fel user annyira hogy warn-t is kapjak,nem éri meg. Nem tetszik nem veszed ennyi, de az hogy az ember bejön a fórumba és azt kell nézni hogy konkrétan ökörségeket hordanak össze barokkos túlzásokkal egy olyan telefonról amit még csak nem is birtokolnak, és ez megy napról napra szanaszét húzva a topikot felesleges vitákat szülve, az már kezd kcisit sok lenni. Szóval részemről off.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz dannyl #8468 üzenetére

    Néhány dolgot leírok.

    1, A Xiaomi telefonok nagyon jó összeszerelési minőséggel rendelkeznek. Gyakorlatilag Huawei szintű már (Mi 10 is az volt), ami nekem nagyon tetszik. A Galaxy S8-S9 volt ilyen, aztán a Samsung váltott, ott sajnos a minőségérzet, ami nekem kell nem akkora powa.
    Ez alól az S Ultrák a kivételek, azokban van precizitás. De még mindig nem Huawei/Xiaomi szint.
    Egyszer leírtam, hogy az iPhone minőségérzetéhez a Huawei áll csak egyedül, de a Mi 10-től már a Xiaomi is. Mi 10, Mi 11T, Mi 12.

    2, Szoftver. Nem tudnék különbséget tenni optimalizálásban a One UI és MIUI között. Ráadásul mindkettőt csípem. Viszont az is igaz, hogy a One UI miatt éreztem úgy, hogy az Android lelépte az iOS-t végre. Persze nekem tetszik a MIUI is, nagy kedvencem pl a 12 (Android 10), illetve a 14 (Android 12 és 13 alapon). A 12.5 sem rossz (Android 11), illetve a MIUI 13 (Android 11 és 12), bár a 13 mintha akadósabb lett volna a 14-nél.
    A MIUI 14-et bátran odateszem a One UI 5 mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

Új hozzászólás Aktív témák