Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz tylerddd #8470 üzenetére

    Meggyőzni? Magamat, hogy mit vegyek. Már kb. el volt döntve, hogy S23U lesz, aztán megnéztem jópár fotót, többek közt itt a fórumban lévőket is, és végül is önigazolok, hogy jó, hogy nem vettem meg, mert ha megvétel után ilyen képeket csinált volna, akkor tuti, hogy vágódeszkának használtam volna.
    Szeretek kulturált keretek között vitázni, de ha mondjuk azt mondom, hogy nem tetszenek a képei, mert rossz(abb) a kamerája a nagy hype ellenére, akkor vagy azt kapom, hogy de "azért nem olyan rossz ez" (önigazolás, hogy jót vett), meg "dehát gyors, meg megbízható". (terelés).
    És ahogy látom, te is küldesz el innen mindenkit, akinek más a véleménye, mint neked, mert személyes sértésnek veszed, ha kritizálják a telódat. Ahelyett, hogy raktál volna be pár beltéri félhomályban lőtt mozgósabb (kutya, macska, gyerek...) témát, hogy eloszlasd a kételyeket, ehelyett. "menjetek innen, nincs itt semmi látnivaló"???? Ez egy fórum. Véleményeket lehet írni-ütköztetni, vitázni (nem veszekedni). Ez miért fáj neked?

    janeszgol is meg még jó páran leírtak jó pár dolgot, ami szembe megy a hitvallással. Nem flamelni vagyok itt, de ha ti mindent személyes sértésnek vesztek, akkor mondjuk tényleg fölösleges írni bármit is. Azt is leírtam már többször, hogy tudom, látom, hallom, olvasom, hogy ez egy überkirály telefon, ilyet is szerettem volna venni. Nem kell ezt bizonygatni, főleg nem olyan dolgokkal, amit nem lehet alátámasztani. A másik, hogy "kínai csodázni" egy koreai telefonnal is kicsit érdekes. Mert ha valaki teszi ezt egy Pixel-lel, akkor megértem. Szóval nagy itt a sértődöttség, pedig sokan csak tisztán szeretnénk látni vásárlás előtt. És nem segít, ha átmentek személyeskedésbe, hogy menjünk innen, meg vegyél akkor mást és társai.

    Az utolsó kb. 2/3 része nem (csak) neked szólt, hanem úgy általában.

Új hozzászólás Aktív témák